Colmic Zimní liga 2017/2018.

Tři nejlepší z Domanína.
Nachystané ceny.

.

 

Již druhým rokem bude Zimní ligy na Jižní Moravě podporována Pepou Konopáskem – Colmic Zimní liga. 

Bude to již šestý ročních závodů. Podobně jako předešlé ročníky i letos tyto závody budou neoficiální, bez rozhodčích, jen za symbolické startovné. Nebudeme ani uzavírat revíry, protože se předpokládá, že v takové zimě nikdy jiný než my u vody nebude.

Protože se hlásí na tuto akci čím dál více rybářů, tak budou mít přednost ti, kteří se nahlásí dopředu na celý seriál. Poté budou mít přednost ti, kteří budou mít odchytáno více závodů. Počet startujících je omezen!

Letošní ročník bude mít 4 až 6 závodů. Bude záležet hlavně na počasí a aktivitě ryb. Každý závod bude mít dvě kola o délce 2 až 3 hodiny, dle podmínek – vždy bude upřesněno. Do celkového hodnocení se bude počítat 8 nejlepších výsledků.

Startovné bude 50 Kč na závod. Výherce kola bere 50% vybraného startovného a příští kolo je povinen donést domácí buchtu nebo jinou pochutinu. Druhá polovina financí se ponechává na závěrečné vyhodnocení Colmic Zimní ligy.

Loví se podle Soutěžního a Závodního řádu LRU Feeder .

  • Objem návnady je omezen na 2 až 3 litry sypké směsi včetně hlíny (a případných posilovačů) a 250 až 500 ml živých nástrah na jedno kolo, dle délky konání kola.
  • Patentka bude zakázaná.
  • Ryby se nesakují, pouze měří – 1cm = 1 bod, ryby si měří a zapisuje každý sám, délku hlásí sousednímu závodníkovi, ten buď souhlasí a pak lovec rybu pustí či si ponechá, nebo nesouhlasí a délku jde přeměřit. Pokud zjistí délku menší, ryba se nepočítá.
  • Ouklej se neboduje.

Zájemci na 6. ročník Zimní ligy 2017/2016 se nahlaste na: feederpoint@seznam.cz

 

První kolo je naplánované na sobotu 4.11.2017 na nádž Domanín. Propozice budou zveřejněny.

 

 

 

Spread the love

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *