AWA-SHIMA CUP 2012

Základní informace 2012

AWA-SHIMA CUP FEEDER 2012
Třebíčská feeder liga

Pátý ročník Třebíčské feeder ligy pořádá Moravský rybářský svaz – LRU, odbor plavaná, sekce feeder, ve spolupráci s místní organizací Moravského rybářského svazu Třebíč.
Seriál se letos skládá ze tří závodů na různých typech vod – dvou tekoucích a jedné stojaté, není součástí Divize družstev a Krajského přeboru jednotlivců LRU FEEDER MRS.

závod     datum            revír úsek                                          MO MRS
1.          29.4.2012       Jihlava 7/8 Klihárna                              Třebíč
2.          3.6.2012         Markovka 1 Část nádrže od přítoku       Třebíč
3.          1.9.2012        Jihlava 9 Polanka nebo Městský splav    Třebíč

Bližší informace k jednotlivým závodům budou k dispozici v propozicích. V případě nepříznivého počasí (vysoká nebo zakalená voda a pod.) může být závodní úsek změněn.
Soutěží se dle Soutěžního a Závodního řádu LRU Feeder pro rok 2012. Výjimkou je možnost použití třímetrového závodního vezírku, oproti původně předepsanému čtyřmetrovému.

Soutěžit se bude v kategoriích:
• muži
• ženy
• mládež do 18 let
• tříčlenná družstva

Bodování / hodnocení: Awa-Shima Cup 2012:
Každý závod bude mít dvě kola po třech hodinách, každé kolo bodově hodnoceno zvlášť. Vítězem jednotlivého závodu se stává závodník s nejnižším součtem umístění v obou kolech. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů (váha ryb v gramech). Zvítězí družstvo s nejnižším součtem umístění, v případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů.
Pořadí jednotlivých kol závodů (6 kol) se sčítá a vítězem celého ročníku Awa-Shima Cupu 2012 se stává závodník a družstvo s nejnižším součtem umístění. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet pomocných bodů (celková váha ryb v gramech). Celkově budou vyhlášeny kategorie muži, mládež do 18 let, ženy a družstva. První tři závodníci jednotlivých závodů budou odměněni poháry. Vítězové sektorů v jednotlivých kolech také obdrží pohár. Celkové pořadí bude vyhlášeno na místě po skončení třetího závodu. První tři závodníci v celkovém pořadí v každé kategorii obdrží pohár a věcné ceny. Vyhlášení každé kategorie podmiňuje účast alespoň tří závodníků.

Všechny tři závody Awa-Shima Cupu 2012 jsou brány jako závody náborové, není potřebná registrace LRU !

Startovné:
K tříčlennému družstvu lze přihlásit maximálně tři náhradníky, které nelze v průběhu soutěže měnit nebo doplňovat. Náhradník může figurovat pouze na soupisce jednoho družstva. Přihlášky je třeba kompletně vyplnit a zaslat nejpozději do 20.3.2012. Startovné pro celý pohár je splatné předem, nejpozději do 31.3.2012. Při zaplacení po tomto termínu se připočítává k celkové částce za družstvo 500 Kč. Jednotlivci: dospělí 900 Kč, mládež do 18 let 600 Kč, mládež do 15 let je zproštěna startovného. Družstvo je možno přihlásit pouze po zaplacení celé částky 2 700 Kč. Startovné za družstvo platí jeho zástupce najednou, není možné zaplatit za každého člena družstva zvlášť. Po zaplacení startovného za družstvo budete automaticky zahrnuti i do soutěže jednotlivců. Startovné je nevratné. V případě, že bude v družstvu závodník z kategorie mládež do 18 nebo do 15 let, bude startovné za družstvo poníženo poměrně o částku jeho kategorie. Po úplném vyplnění přihlášku zašlete výhradně elektronickou formou na: feeder@rybaritrebic.cz. Na základě věku členů družstva či jednotlivce Vám poté bude e-mailem zaslán výpočet požadované výše startovného. Zaplatit je možno pouze převodem na účet 8501062425/7940, připište i název družstva kvůli snadné identifikaci platby. Přihlášení se považuje za úplné až po složení patřičného finančního obnosu.

V průběhů tréninků je zakázáno sakování ryb, ryby musí být bezprostředně po ulovení vráceny zpět do vody.

Všichni závodníci musí mít platnou povolenku pro lov na revírech MRS a platný rybářský lístek. Cena jednodenní povolenky je 100 Kč, týdenní 300 Kč, roční 800 Kč.

Spread the love