Maver cup

Maver CUP a KP MRS LRU feeder 2024

 

 

 

Je tradiční seriál feederových závodů na Moravě. V letošním roce bude mít tři kola:

 

 1. kolo Maver CUPu proběhne na Pilské nádrži (Sázava 19, 461 131) 7.4.2024 zde bude zároveň 1. kolo MRS KP a divize MRS Feeder
 2. kolo Maver CUPu proběhne na Vicemilicích (Vícemilice 1, 461 203) 9.6.2024
 3. kolo Maver CUPu proběhne na oblíbeném Domanínském rybníce (Pernštejnská Bystřice 2 – 471 010) 07.09.- 8.09.204 zde bude zároveň 2. kolo MRS KP a divize MRS Feeder. Tady proběhne i celkové vyhlášení Maver CUPu i KP MRS LRU feeder

 

Závodit se bude o poháry a věcné ceny v těchto kategoriích:

 • tříčlenné teamy – družstvo se může přihlásit na celý seriál i na jednotlivé závody. S podmínkou, že závodník smí chytat pouze v jednom teamu, které boduje v celkovém pořadí. Jednotlivec může být členem v tzv. „složeného družstva“ pro jednotlivý závod, které neboduje v celkovém pořadí družstev.
 • Jednotlivci
 • Mládežníci do 18 let
 • Ženy

 

Soutěž bude otevřená pro všechny závodníky s platnou registrací pro rok 2024 (není potřeba zaplacená známka), pouze s omezením kapacity jednotlivých tratí. Na třetím kole bude vyhlášen přeborník Krajského přeboru jednotlivců LRU MRS FEEDER, a celkové vítězné družstvo Maver Cupu.

Bodování:

Kolo:

Každé kolo bude mít dva závody po třech až pěti hodinách, každý závod bude bodově hodnoceno zvlášť. Vítězem jednotlivého kola se stává závodník s nejnižším součtem umístění v obou závodech. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů (váha ryb v gramech). Zvítězí družstvo s nejnižším součtem umístění, v případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů.

Celkové pořadí:

Pořadí jednotlivých kol (6 závodů) se sčítá a vítězem celého ročníku MAVER CUPu 2024 se stává družstvo s nejnižším součtem umístění. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet pomocných bodů (celková váha ryb v gramech).

Pořadí jednotlivých kol (4 závody) se sčítá a vítězem KP MRS LRU Feeder 2024 se stává závodník s nejnižším součtem umístění. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet pomocných bodů (celková váha ryb v gramech).

 

Celkově budou vyhlášeny kategorie muži, ženy mládežníci a družstva. První tři závodníci, nejlepší žena a nejlepší družstva budou v každém kole odměněny poháry. Vítězové sektorů v jednotlivých kolech také obdrží pohár – sektorovku. Celkové pořadí bude vyhlášeno na místě po skončení posledního závodu, Domanín. První tři závodníci v celkovém pořadí v každé kategorii a první tři družstva obdrží pohár a věcné ceny.

 

Ceny a poháry:

 • Na každém závodě budou vyhlášeny nejlepší 3 družstva a 3 nejlepší jednotlivci, žena a mládežník.
 • Celkové pořadí budou vyhlášeny 3 nejlepší družstva a 3 nejlepší jednotlivci, žena a mládežník.
 • Vítězové budou odměněny poháry a věcnými cenami.
 • Aby byla kategorie vyhlášena, musí v ní startovat aspoň 3 závodníci.

 

Startovné:

 • Team na celý seriál 3600 Kč nebo team 1350 Kč na jedno kolo
 • Jednotlivec na celý seriál 1350 Kč nebo jednotlivec 500 Kč na jedno kolo
 • Team na obě kola divize 3000 Kč
 • Jednotlivec na KP 900 Kč

 

Družstvo je možno přihlásit pouze po zaplacení celé částky, to je, za všechny tři členy každého družstva. Startovné za družstvo platí jeho zástupce najednou. Družstvo může vzniknout i domluvou 3 jednotlivců, rozdíl startovného nebude vrácen. Po zaplacení startovného za družstvo budete automaticky zahrnuti i do soutěže jednotlivců. Startovné je nevratné. Po úplném vyplnění přihlášky zašlete výhradně elektronickou formou na: mavercup@seznam.cz. Zaplatit je možno pouze převodem na účet, k dispozici na přihlášce. Přihlášení se považuje za úplné až po složení patřičného finančního obnosu.

Přihlášení jednotlivců stačí odeslat na email mavercup@seznam.cz ve tvaru jméno, příjmení, PS (MO), číslo registrace. A uhradit startovné na účet 2201380598/2010.

 

Lze se přihlásit i na jednotlivá kola

Přihlášky odešlete nejpozději 24.3.2024 na adresu: mavercup@seznam.cz na formuláři, ke stažení ZDE

 

Attachments

Spread the love