AWA-SHIMA CUP 2013

AWA-SHIMA CUP FEEDER 2013
Třebíčská feeder liga

 
Šestý ročník Třebíčské feeder ligy pořádá FEEDER KLUB TŘEBÍČ ve spolupráci s Moravským rybářským svazem – LRU, odbor plavaná, sekce feeder a s místní organizací Moravského rybářského svazu Třebíč a Měřín.
Seriál se letos skládá ze tří závodů na různých typech vod – dvou stojatých a jedné tekoucí, není součástí Divize družstev a Krajského přeboru jednotlivců LRU FEEDER MRS.
závod    datum         revír                     úsek                     MO MRS
1.    28.4.2013           Jihlava 7/8             Klihárna                  Třebíč

2.    25.5.2013           Markovka 1            Část nádrže             Třebíč

3.    14.-15.9.2013     Měřín – Balinka 1A  Část nádrže              Měřín

 
Bližší informace k jednotlivým závodům budou k dispozici v propozicích. V případě nepříznivého počasí (vysoká nebo zakalená voda a pod.) může být závodní úsek změněn. Soutěží se dle Soutěžního a Závodního řádu LRU Feeder pro rok 2013. Výjimkou je možnost použití třímetrového závodního vezírku, oproti původně předepsanému čtyřmetrovému.

 
Soutěžit se bude v kategoriích:
•    muži
•    mládež do 18 let
•    tříčlenná družstva
Bodování / hodnocení: Awa-Shima Cup 2013:
Každý závod bude mít dvě kola po třech nebo čtyřech hodinách, každé kolo bodově hodnoceno zvlášť. Vítězem jednotlivého závodu se stává závodník s nejnižším součtem umístění v obou kolech. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů (váha ryb v gramech). Zvítězí družstvo s nejnižším součtem umístění, v případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů.
Pořadí jednotlivých kol závodů (6 kol) se sčítá a vítězem celého ročníku Awa-Shima Cupu 2013 se stává závodník a družstvo s nejnižším součtem umístění. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet pomocných bodů (celková váha ryb v gramech). Celkově budou vyhlášeny kategorie muži, mládež do 18 let a družstva. První tři závodníci jednotlivých závodů budou odměněni poháry. Vítězové sektorů v jednotlivých kolech také obdrží pohár – sektorovku. Celkové pořadí bude vyhlášeno na místě po skončení třetího závodu. První tři závodníci v celkovém pořadí v každé kategorii obdrží pohár a věcné ceny. Vyhlášení každé kategorie podmiňuje účast alespoň tří závodníků.
Všechny tři závody Awa-Shima Cupu 2013 jsou brány jako závody náborové, není potřebná registrace LRU !

Startovné:
K tříčlennému družstvu lze přihlásit maximálně tři náhradníky, které nelze v průběhu soutěže měnit nebo doplňovat. Náhradník může figurovat pouze na soupisce jednoho družstva. Přihlášky je třeba kompletně vyplnit a zaslat nejpozději do 20.3.2013. Startovné pro celý pohár je splatné předem, nejpozději do 31.3.2013. Při zaplacení po tomto termínu se připočítává k celkové částce za družstvo 500 Kč. Jednotlivci: dospělí 1.050 Kč, mládež do 18 let 600 Kč, mládež do 15 let 300 Kč. Družstvo je možno přihlásit pouze po zaplacení celé částky 3 150 Kč + 3 x 130 Kč na pronájem vody na poslední kolo poháru – Měřín – Balinka. Takže celkem 3 540 Kč. Startovné za družstvo platí jeho zástupce najednou, není možné zaplatit za každého člena družstva zvlášť. Po zaplacení startovného za družstvo budete automaticky zahrnuti i do soutěže jednotlivců. Startovné je nevratné. V případě, že bude v družstvu závodník z kategorie mládež do 18 nebo do 15 let, bude startovné za družstvo poníženo poměrně o částku jeho kategorie. Po úplném vyplnění přihlášku zašlete výhradně elektronickou formou na: feedertrebic@seznam.cz. Na základě věku členů družstva či jednotlivce Vám poté bude e-mailem zaslán výpočet požadované výše startovného. Zaplatit je možno pouze převodem na účet: 784411173, kód banky: 0800,  připište  i  název družstva kvůli snadné identifikaci platby.  Přihlášení se považuje za úplné až po složení patřičného finančního obnosu.
V průběhů tréninků je zakázáno sakování ryb, ryby musí být bezprostředně po ulovení vráceny zpět do vody.

 
Všichni závodníci musí mít platnou povolenku pro lov na revírech MRS a platný rybářský lístek. Cena jednodenní povolenky je 100 Kč, týdenní 300 Kč, roční 800 Kč.

 

Spread the love