AWA-S CUP 2015

AWA-S CUP FEEDER 2015
Třebíčská feeder liga
závod  datum              revír                      úsek               MO MRS
1.        25.4.2015         Jihlava 7/8             Klihárna          Třebíč

  1.        6.6.2015           Markovka 1             Část nádrže     Třebíč
  2.       12.-13.9.2015    Měřín – Balinka 1A   Část nádrže     Měřín

Bližší informace k jednotlivým závodům budou k dispozici v propozicích. V případě nepříznivého počasí (vysoká nebo zakalená voda apod.) může být závodní úsek změněn. Soutěží se dle Soutěžního a Závodního řádu LRU Feeder pro rok 2015. Výjimkou je možnost použití třímetrového závodního vezírku, oproti původně předepsanému čtyřmetrovému.
Soutěžit se bude v kategoriích:
•    muži
•    mládež do 18 let
•    tříčlenná družstva
Bodování / hodnocení: Awa-S Cup 2015:
Každý závod bude mít dvě kola po třech nebo čtyřech hodinách, každé kolo bodově hodnoceno zvlášť. Vítězem jednotlivého závodu se stává závodník s nejnižším součtem umístění v obou kolech. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů (váha ryb v gramech). Zvítězí družstvo s nejnižším součtem umístění, v případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů.
Pořadí jednotlivých kol závodů (6 kol) se sčítá a vítězem celého ročníku Awa-S Cupu 2015 se stává závodník a družstvo s nejnižším součtem umístění. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet pomocných bodů (celková váha ryb v gramech). Celkově budou vyhlášeny kategorie muži, mládež do 18 let a družstva. První tři závodníci jednotlivých závodů budou odměněni poháry. Vítězové sektorů v jednotlivých kolech také obdrží pohár – sektorovku. Celkové pořadí bude vyhlášeno na místě po skončení třetího závodu. První tři závodníci v celkovém pořadí v každé kategorii obdrží pohár a věcné ceny. Vyhlášení každé kategorie podmiňuje účast alespoň tří závodníků.
Všechny tři závody Awa-S Cupu 2015 jsou brány jako závody náborové, není potřebná registrace LRU !

Startovné:
K tříčlennému družstvu lze přihlásit maximálně tři náhradníky, které nelze v průběhu soutěže měnit nebo doplňovat. Náhradník může figurovat pouze na soupisce jednoho družstva. Přihlášky je třeba kompletně vyplnit a zaslat nejpozději do 31.3.2015. Startovné pro celý pohár je splatné předem, nejpozději do 5.4.2015. Při zaplacení po tomto termínu se připočítává k celkové částce za družstvo 500 Kč. Jednotlivci: dospělí 1.200 Kč, mládež do 18 let 750 Kč, mládež do 15 let 450 Kč. V ceně startovného je zahrnuto občerstvení na první 2 kola (párek a pivo nebo limo)Družstvo je možno přihlásit pouze po zaplacení celé částky 3 600 Kč + 3 x 130 Kč na pronájem vody na poslední kolo poháru – Měřín – Balinka. Takže celkem 3 990 Kč. Startovné za družstvo platí jeho zástupce najednou, není možné zaplatit za každého člena družstva zvlášť. Po zaplacení startovného za družstvo budete automaticky zahrnuti i do soutěže jednotlivců. Startovné je nevratné. V případě, že bude v družstvu závodník z kategorie mládež do 18 nebo do 15 let, bude startovné za družstvo poníženo poměrně o částku jeho kategorie. Po úplném vyplnění přihlášku zašlete výhradně elektronickou formou na:feedertrebic@seznam.cz. Na základě věku členů družstva či jednotlivce Vám poté bude e-mailem zaslán výpočet požadované výše startovného. Zaplatit je možno pouze převodem na účet: 784411173, kód banky: 0800,  připište  i  název družstva kvůli snadné identifikaci platby.  Přihlášení se považuje za úplné až po složení patřičného finančního obnosu.

 
Všichni závodníci musí mít platnou povolenku pro lov na revírech MRS a platný rybářský lístek. Cena jednodenní povolenky je 100 Kč, týdenní 300 Kč, roční 800 Kč.

Spread the love