Termínový kalendář LRU FEEDER 2023

Datum konání Název závodu Místo konání Typ závodu Číslo revíru Pořadatel Garant
11.03. 2. kolo zimní liga JČÚS Vltava 20 – Kasárna náborový 421 090 JČÚS Křenek
25.03. 3. kolo zimní liga JČÚS Lužnice 4 Tábor náborový 421 035 JČÚS Pešek
01.04. 02.04. O Mistra Tovačova Anín nebodovaný nesvaz Šabata
07.04. Memoriál Petra Havlíčka Labe 25 náborový 411 057 Týnec nad Labem Jirsa
08.04. 09.04. 1. kolo divize/KP ZČ Radbůza 1 nebodovaný/bodovaný 431 042 ZÚS Kalčík
15.04. 16.04. GP Čech 2023 Labe 20 bodovaný 401 029 Praha 8 – Kobylisy Ouředníček
22.04. Dětský závod Labe 20 – Hradišťko náborový 401 029 Praha 8 – Kobylisy Ouředníček
22.04. 23.04. MS Feeder Clubs Irland – Lough Muckno mezinárodní FIPS
22.04. 23.04. 1. kolo divize/KP/KP družstev JČ Vltava 23 České Vrbné nebodovaný/bodovaný 421 075 JČÚS Paulovič
29.04. 30.04. 1. liga 1. kolo Sázava 19 – Pilská nádrž bodovaný 461 131 MRS Koucký
29.04. 30.04. 1. kolo Method Feeder Ondřejnice 1A bodovaný 471 089 Ostrava Kasalík
06.05. 07.05. 1. kolo 2. liga sk. B Bystřice Pernštejnská 2 bodovaný 461 010 MRS Malý
13.05. 1. kolo divize/KP SMS Bečva 2 Přerov nebodovaný/bodovaný 471 005 ÚS SMS Janiš
13.05. 14.05. 1. kolo Divize/KP ÚSMP Sázava 5 nebodovaný/bodovaný 401 011 Praha 8 – Kobylisy Stejskal
13.05. 14.05. 1.kolo Divize/KP SÚS Labe 14 nebodovaný/bodovaný 411 046 SÚS Hataš
13.05. 14.05. 1. kolo divize/KP SvČ Labe 9 – Litoměřice nebodovaný/bodovaný 441 025 Litoměřice Novák
13.05. 14.05. 1.kolo Divize/KP VČ Labe 31 nebodovaný/bodovaný 451 034 Hradec Králové Dušek
13.05. 1 kolo divize/KP MRS Svitava 1 nebodovaný/bodovaný 461 134 MRS Černý
14.05. 2. kolo divize/KP SMS Morava Stará 1 – Krčmaň nebodovaný/bodovaný 471 229 ÚS SMS Janiš
20.05. 21.05. 2. kolo KP/KP družstev JČ Hadina Humpolec nebodovaný nesvaz JČÚS Vojta
20.05. 21.05. Method Cup US SMS Olešná 2A náborový 471 079 SMS Kasalík
20.05. 21.05. Hovorčovický feeder Mratínský potok 1 náborový 401 007 MO Hovorčovice Král
27.05. 28.05. Mistrovství ČR juniorů Labe 11-12, Roudnice n/L bodovaný 441 027 Litoměřice Novák
27.05. 28.05.  MiČR 2023 Labe 11-12, Roudnice n/L bodovaný 441 027 Mladá Boleslav Velebný
27.05. 28.05. Přerovský pohár Bečva 2 Přerov nebodovaný 471 005 Přerov Matej
03.06. Duo Feeder Cup Vlatav 23 Hluboká nad Vltavou náborový 421 075 JČÚS Paulovič
03.06. 04.06. 2. kolo Method Feeder Sázava 19 – Pilská nádrž bodovaný 461 131 MRS Frič
17.06. 18.06. 1. liga 2. kolo Bečva 2 Přerov bodovaný 471 005 SMS Vrtěl
24.06. 25.06. 2. kolo 2. liga sk B Vícemilice 1 bodovaný 461 203 MRS Chadraba
24.06. 25.06. 1. kolo 2. liga sk A Labe 13 Liběchov bodovaný 441 028 Litoměřice Buriánek
01.07. 02.07. Maver Cup 2. kolo Vícemilice náborový 461 203 MRS Chadraba
08.07. 09.07. MS Feeder národů Srbsko – Bela Crkva mezinárodní Štěpnička
15.07. 16.07. Barbus Cup dvojic Labe 25 nebodovaný 411 057 Týnec nad Labem Buriánek
05.08. 06.08. MiČR veteránů  2023 Labe 28 nebodovaný 451 031 Pardubice Konopásek
05.08. 06.08. 3. kolo Method Feeder Vysoké Veselí bodovaný 451 010 Chlumec nad Cidlinou Rybka
12.08. O pohár starosty Třebíče Jihlava 9 náborový 461 057 Třebíč Oliva
12.08. 13.08. COLMIC Feeder Cup Labe 28 nebodovaný 451 031 Pardubice Konopásek
19.08. 20.08. GP Moravy Morava 10 Uherské Hradiště bodovaný 461 094 ÚS SMS Janiš
19.08. 20.08. Method Cup US SMS Morava Stará 1 – Krčmaň náborový 471 229 SMS Kasalík
26.08. 27.08. 2. kolo Divize/KP ÚSMP Labe 20 – Hradišťko nebodovaný/bodovaný 401 029 Praha 8 – Kobylisy Stejskal
26.08. 27.08. 2. kolo Divize/KP SÚS Labe 18 nebodovaný/bodovaný 411 050 SÚS Rada
26.08. 27.08. 2. kolo Divize/KP VČ Orlice 1 nebodovaný/bodovaný 451 058 VČÚS Dušek
02.09. 03.09. 1. liga 3. kolo Dyje 5 bodovaný 461 010 MRS Šabata
02.09. 03.09. 2. kolo 2. liga sk A Labe 9 – Mlékojedy bodovaný 441 025 Litoměřice Hampejz
09.09. 10.09. 2. kolo divize/KP MRS Bystřice Pernštejnská 1 nebodovaný/bodovaný 461 010 MRS Stárek
23.9. 24.9. 2. kolo divize, 3. kolo KP/KP družstev JČ Vltava 20 Nový Dvůr nebodovaný/bodovaný 421 090 JČÚS Doležal
16.09. 17.09. 2. kolo divize/KP SvČ Ohře 9 – Nechranická přehrada nebodovaný/bodovaný 441 043 Litoměřice Novák
16.09. 17.09. 1. liga 4. kolo Kačák 4 bodovaný 411 033 Nové Strašecí Pokorný
16.09. 17.09. Sázavský čtyřboj Sázava 5 nebodovaný 401 011 Praha 6 – Dejvice Selucký
30.09. 01.10. 4. kolo Method Feeder Písková Lhota bodovaný 411 983 SÚS Fyrbach
30.09. Podzimní košíček Rokytná 6 náborový 461 126 MRS Černý
30.09. 01.10. 3. kolo 2. liga sk A Vltava 20 – Nový Dvůr bodovaný 421 090 České Budějovice Buriánek
07.10. 08.10. Mazec Cup 2023 Sázava 5 nebodovaný 401 011 Praha 8 – Kobylisy Ouředníček
07.10. 08.10. 3. kolo 2. liga sk B Olešná 2A bodovaný 471 079 MRS Štovčík
07.10. Dětský závod Juniorka JČÚS Lužnice 4 Tábor nebodovaný 421 035 JČÚS Pešek
14.10. 15.10. 2. kolo divize/KP ZČ Mže 4 Hracholusky nebodovaný/bodovaný 431 028 ZÚS Kalčík
14.10. 15.10. V4 Method Cup 2023 Písková Lhota mezinárodní 411 983 SÚS Fyrbach
21.10. 22.10. superfinále divize 2023 Labe 20 – Hradišťko nebodovaný 401 029 ÚSMP Stejskal
21.10. Memoriál Vladimíra Králíka Morava Stará 1 – Krčmaň náborový 471 229 ÚS SMS Janiš
27.10. 29.10. Browning Maraton dvojic Labe 19 nebodovaný 411 051 Sičák
18.11. 19.11. Colmic Winter Cup Labe 25 nebodovaný 411 057 Týnec nad Labem Konopásek
18.11. Zimní liga JČÚS 1. kolo Vltava 21-22 náborový 421 073 JČÚS Šmitmajer
18.11. 19.11. MS method feeder 2023 Valencia Španělsko mezinárodní Fyrbach
25.11. 26.11. Zimní MiČR Svratka 5 náborový 461 141 MRS Štovčík, Stárek
09.12. 10.12. MS Feeder Masters veteran Nyl Dam mezinárodní Velebný
Spread the love