Základní informace

Colmic Zimní liga 2016/2017

Letošní zimu pokračujeme již popáté v seriálu feederových závodů s novým názvem „Colmic Zimní liga“. Podobně jako předešlé ročníky i letos tyto závody budou neoficiální, bez rozhodčích, jen za symbolické startovné a se symbolickou výhrou. Nebudeme ani uzavírat revíry, protože se předpokládá, že v takové zimě nikdy jiný než my u vody nebude 🙂

Termíny a místa lovu a délky kol budou závislé na počasí!

Nachystané ceny.

Plánujeme  4 kola Colmic Zimní ligy v závislosti na počasí a zájmu rybářů.
Pravidla budou následující:

1) Loví se podle Soutěžního a Závodního řádu LRU Feeder s následujícími změnami.
2) Vnadí se pouze krmítkem a chytá se hned bez 10 minut na zakrmování.
3) Objem návnady je omezen na 2 až 3 litry sypké směsi včetně hlíny (a případných posilovačů) a 250 až 500 ml živých nástrah na jedno kolo, dle délky konání kola.
4) Patentka je zakázána.
5) Každý závod má dvě kola. Jedno kolo trvá 2 až 3 hodiny podle předem dohodnutých podmínek.
6) Ryby se nesakují, pouze měří – 1cm = 1 bod, ryby si měří a zapisuje každý sám, délku hlásí sousednímu závodníkovi, ten buď souhlasí a pak lovec rybu pustí či si ponechá, nebo nesouhlasí a délku jde přeměřit. Pokud zjistí délku menší, ryba se nepočítá.
7) Ouklej se neboduje.

Startovné 50 kč/kolo. Výherce kola bere 50% vybraného startovného a příští kolo je povinen donést domácí buchtu nebo jinou pochutinu. Druhá polovina financí se ponechává na závěrečné vyhodnocení Zimní ligy. Přihlášky na feedertrebic@seznam.cz. Počet startujících je omezen! Přednost mají závodníci,  kteří se dopředu nahlásili na celý seriál.

Spread the love