AWA-S cup 2017

AWA-S CUP FEEDER 2017
Jihomoravská feederová liga – 10. ročník závodů LRU FEEDER na Jižní Moravě

V letošním roce se budou konat závody i na jiných revírech, než doposud. Bude omezeno množství krmení a živé složky. Na tříhodinové kolo bude limit 6 litrů krmení včetně hlíny a 1litr živé složky. Patentka nebude pro letošní rok povolena.
datum                   revír                                       MO MRS

13.5.2017          Dyje 4E – Zaječí                           Zaječí

26.8.2017          Dyje 7 – Pasohlávky                     Brno

24.-25.9.2016     Balinka 1A – Měřín                      Měřín

Bližší informace k jednotlivým závodům budou k dispozici v propozicích. V případě nepříznivého počasí (vysoká nebo zakalená voda apod.) může být závodní úsek změněn. Soutěží se dle Soutěžního a Závodního řádu LRU Feeder pro rok 2017. Výjimkou je možnost použití třímetrového závodního vezírku, oproti původně předepsanému čtyřmetrovému.
Soutěžit se bude v kategoriích:
•    muži
•    mládež do 18 let
•    tříčlenná družstva
Bodování / hodnocení: Awa-S Cupu 2017:
Každý závod bude mít dvě kola po třech až pěti hodinách, každé kolo bude bodově hodnoceno zvlášť. Vítězem jednotlivého závodu se stává závodník s nejnižším součtem umístění v obou kolech. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů (váha ryb v gramech). Zvítězí družstvo s nejnižším součtem umístění, v případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet bodů.
Pořadí jednotlivých kol závodů (6 kol) se sčítá a vítězem celého ročníku Awa-S CUPU 2017 se stává závodník a družstvo s nejnižším součtem umístění. V případě rovnosti umístění rozhoduje vyšší počet pomocných bodů (celková váha ryb v gramech). Celkově budou vyhlášeny kategorie muži, mládež do 18 let a družstva. První tři závodníci, nejlepší mládežník a nejlepší družstva budou v každém kole odměněny poháry. Vítězové sektorů v jednotlivých kolech také obdrží pohár – sektorovku. Celkové pořadí bude vyhlášeno na místě po skončení třetího závodu. První tři závodníci v celkovém pořadí v každé kategorii a první tři družstva obdrží pohár a věcné ceny. Vyhlášení každé kategorie podmiňuje účast alespoň tří závodníků.
Na všechny tři závody Awa-S Cupu 2017 bude potřebná registrace LRU !

 

Registraci vyřídíte na stránkách Českého rybářského svazu ZDE. Registrace musí být obnovena každý rok!!

 

Není třeba mít známku sportovce na rok 2017.

 

Startovné:
Soupiska družstva může obsahovat maximálně 6 závodníků, které nelze v průběhu soutěže měnit nebo doplňovat. Závodník může figurovat pouze na soupisce jednoho družstva. Přihlášky je třeba kompletně vyplnit a zaslat nejpozději do 15.4.2017. Startovné pro celý pohár je splatné předem, nejpozději do 20.4.2017. Při zaplacení po tomto termínu se připočítává k celkové částce za družstvo 500 Kč. Jednotlivci: dospělí 1.000 Kč (300 Kč za každé kolo + 100 Kč za pronájem Měřína), mládež do 18 let 550 Kč (150 Kč za každé kolo + 100 Kč za pronájem Měřína). Družstvo je možno přihlásit pouze po zaplacení celé částky, to je za všechny tři členy každého družstva. Startovné za družstvo platí jeho zástupce najednou, není možné zaplatit za každého člena družstva zvlášť! Po zaplacení startovného za družstvo budete automaticky zahrnuti i do soutěže jednotlivců. Startovné je nevratné. V případě, že bude v družstvu závodník z kategorie mládež do 18 let, bude startovné za družstvo poníženo poměrně o částku jeho kategorie. Po úplném vyplnění přihlášku zašlete výhradně elektronickou formou na: feederpoint@seznam.cz. Na základě věku členů družstva či jednotlivce Vám poté bude e-mailem zaslán výpočet požadované výše startovného. Zaplatit je možno pouze převodem na účet, který dostnete po zaslání přihlašovacího mailu. Přihlášení se považuje za úplné až po složení patřičného finančního obnosu.
Všichni závodníci musí mít platnou povolenku pro lov na revírech MRS a platný rybářský lístek. Cena jednodenní povolenky je 150 Kč, týdenní 400 Kč, roční 950 Kč.