O mistra Mušova – seznam přihlášených

  1. Jan Zavřel, PS Hlinsko v Čechách, 4241 – zaplaceno startovné
  2. Ivan Peťovský, PS Třebíč, 6272 – zaplaceno startovné
  3. Radek Kovařík, PS Hrušovany n. Jevišovkou, 3752 – zaplaceno startovné
  4. Laďa Kortiš, PS Hrušovany n. Jevišovkou, 3715 – zaplaceno startovné
  5. David Mucala, PS Mikulov, 3846 – zaplaceno startovné
  6. Karel Mucala, PS Mikulov, 3556 – zaplaceno startovné
  7. Petr Chadraba, PS Ždánice, 3366 – zaplaceno startovné
  8. Milan Koucký, PS Vranovice, 3834 – zaplaceno startovné
  9. Josef Konopásek, PS Pardubice, 96 – zaplaceno startovné
  10. Vladimír Hrabal, ČRS Uničov, 2304 – zaplaceno startovné
  11. Martin Janečka, ČRS Tovačov, 2284 – zaplaceno startovné
  12. Andrea Pechalová, PS, 6411 – zaplaceno startovné
  13. Zdeněk Kejnar, PS Němčice nad Hanou, 3902 – zaplaceno startovné
  14. Marian Hasoň, SRZ Bratislava – zaplaceno startovné
  15. Vladimír Hojstrič, SRZ Bratislava – zaplaceno startovné
  16. Radek Černý, PS Třebíč, 3052 – zaplaceno startovné
  17. Petr Bartl, PS Šlapanice, 3355 – zaplaceno startovné
  18. Jaroslav Klimentík, PS Hrušovany n. Jevišovkou, 3679 – zaplaceno startovné
  19. Miroslav Revai, PS Hrušovany n. Jevišovkou, 4018 – zaplaceno startovné
  20. Marek Vik, ČRS Olomouc, 2763 – zaplaceno startovné
  21. Petr Havlíček – zaplaceno startovné
  22. Petr Poskočil – zaplaceno startovné
  23. Vlastimil Melezinek, ČRS Praha 8 Kobylisy, 5366 – zaplaceno startovné
  24. Miroslav Moravec, ČRS Praha 8 Kobylisy, 5368 – zaplaceno startovné
  25. Antonín Kunst, PS Jaroměřice n. Rokytnou, 3373 – zaplaceno startovné
  26. Viktor Šťovčík, PS Brno 3, 5778 – zaplaceno startovné
  27. Petr Přidal, PS Přerov, 3216 – zaplaceno startovné
  28. Pavel Velebný – zaplaceno startovné
  29. Petr Štětina – zaplaceno startovné
  30. Jarda Kameník – zaplaceno startovné
  31. Slávek Ruman, ČRS Tovačov, 2364 – zaplaceno startovné
  32. František Filák, ČRS Vsetín, 2881 – omluven
  33. Jan Tichý – zaplaceno startovné
  34. Rudolf Tichý  – zaplaceno startovné
  35. Martin Vlasák, PS Brno 5, 6506 – zaplaceno startovné
  36. Jiří Vitásek, ČRS Loštice – zaplaceno startovné
  37. Martin Maťák, PS Brno 1, 3467 – zaplaceno startovné
  38. Jiří Janiš, ČRS Valašské Meziříčí, 2750 – zaplaceno startovné
  39. Jan Tomšík, PS Velké Meziříčí, 5382 – zaplaceno startovné
  40. Jan Matuščin – ČRS Karviná – zaplaceno startovné
  41. Jan Jirák, ČRS Kolín, 6162  – zaplaceno startovné
  42. Sabina Zálešáková, PS Veselí n. Moravou, 4002, Junior – zaplaceno startovné
  43. Petr Zálešák, PS Veselí n. Moravou, 4001 – zaplaceno startovné
  44. Petr Malinovský, ČRS Krnov, 6144 – zaplaceno startovné
  45. Jiří Lalák, ČRS Krnov, 6145 – zaplaceno startovné
  46. Vladimír Oliva, PS Třebíč, 3055 – zaplaceno startovné
  47. Radek Štěpnička – zaplaceno startovné
  48. Milan Štěpnička – zaplaceno startovné
  49. Jan Prepsl – zaplaceno startovné
  50. Jiří Matej – omluven
  51. Jiří Hanousek – zaplaceno startovné
  52. Jakub Šabata – zaplaceno startovné
Spread the love

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *