Soupisky II. ligy LRU FEEDER 2018 – skupina B

Název týmu: Jméno a příjmení závodníka: Registrace č.: Dom. MO/PS ČRS/MRS:
MILO Feeder Team JIHOSEVERÁCI – MRS Petr Chadraba 3366 Žďánice
Tomáš Ohera 3264 Litovel
Jakub Hradil 3429 Domašov nad Bystřicí
Sabina Zálešáková 4002 Veselí nad Moravou
Petr Zálešák 4001 Veselí nad Moravou
MAVER FEEDER TEAM MORAVIA – MRS Miloslav Koucký 3834 Vranovice
Jan Stárek 4332 Žďár nad Sázavou
Jan Tomšík 5382 Velké Meziříčí
Petr Ondráček 5791 Žďár nad Sázavou
Martin Brückner 3235 Velké Meziříčí
Mušováci Feeder Team – MRS Emil Kalous 3366 Hrušovany nad Jevišovkou
Andrea Pechalova 3264 Hrušovany nad Jevišovkou
Karel Mucala 3429 Mikulov
David Mucala xxxx xxxx
Vojtěch Kafka xxxx xxxx
FeederTeam MO Přerov – ČRS Petr Vrtěl 3424 Přerov
Ondřej Vrtěl 5390 Přerov
Roman Ondrušek 3422 Tovačov
Martin Langr 3470 Tovačov
Zdeněk Nenadál 6509 Přerov
Polička Feeder Team – ČRS Jan Zavřel 4241 Hlinsko v Čechách
Vlastimil Melezínek 5366 Praha 8 Kobylisy
Miroslav Moravec 5368 Praha 8 Kobylisy
Radek Pečta 4236 Třebíč
Feeder Team Prostějov – MRS Pavel Pagáč 3813 Tovačov
Zdeněk Kejnar 3902 Němčice nad Hanou
Jaroslav Břoušek 3365 Vyškov
Jiří Oulehla 5440 Němčice nad Hanou
Pavel Hejl 1979 Uničov
J+L+M Feeder Team MO Tovačov Marian Mokryš 2356 Tovačov
Jiří Rafaj 6439 Tovačov
Lukáš Zavadil 6140 Tovačov
FEEDER TEAM VLCI – MRS Petr Bartl 3355 Šlapnice
Miroslav Revai 4018 Hrušovany nad Jevišovkou
Jaroslav Klimentík 3679 Hrušovany nad Jevišovkou
Feeder tým Třebechovice pod Orebem – ČRS Patrik Semrád 6393 Pardubice
Kamil Šerý 790 Třebechovice pod Orebem
Vladimír Vančata 5290 Milevsko
Chemical Brothers – ČRS Petr Fejt 5367 Praha 8 Kobylisy
Petr Beneš 5369 Praha 8 Kobylisy
František Zink 5375 Praha 8 Kobylisy
Feeder dream team Moravia – ČRS Václav Hanousek 3366 Olomouc
Josef Peřina 3264 Olomouc
Jiří Janiš 2750 Valašské Meziříčí
Feeder team MO Olomouc Marek Vik 2763 Olomouc
Patrik Srněnský 6470 Valašské Meziříčí
Miroslav Prucek 5910 Olomouc
Tomáš Dorotík 4161 Valašské Meziříčí
COLMIC FEEDER TEAM POLIČKA – ČRS Jiří Malý ml. 5703 Nové Město na Moravě
Jiří Malý st. 6403 Nové Město na Moravě
Vítězslav Král ml. 6234 Hovorčice
Vítězslav Král st. 6235 Hovorčice
Josef Konopásek 96 Pardubice
Spread the love

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *